Kraków 606 247 521 biuro@anilop.pl

Czyszczenie posadzek

POSADZKI KAMIENNE

 

Twoja kamienna podłoga stała się matowa, pojawiły się na niej przebarwienia i coraz trudniej utrzymać ją w czystości? Szukając sposobów na przywrócenie jej dawnego blasku zgłoś się do nas, bowiem naszą specjalizacją jest czyszczenie posadzek. Kraków i okolice całej południowej Polski to rejon w którym z przyjemnością zajmiemy się Twoim problemem.

 

Wraz z czasem, posadzki zużywają się, tracą kolor i widoczne stają się na nich nieestetyczne zarysowania. Nie musisz załamywać rąk i szykować się na kosztowny remont, bowiem z nami Twoje kamienne podłogi zyskają nowe życie. Uzyskanie rewelacyjnego efektu w postaci czystych i odświeżonych posadzek kamiennych wymaga kilku etapów:

 

 • szlifowania posadzki z wykorzystaniem metalowych tarcz,
 • szlifowanie z wykorzystaniem różnych gradacji elementów diamentowych,
 • czyszczenie posadzek przy zastosowaniu proszku polerskiego, który pozwala odświeżyć kolor, zabezpiecza przed wchłanianiem brudu oraz wilgoci, a dodatkowo sprawia, że powierzchnia prezentuje się niczym tafla lustra.

 

Czyszczenie posadzek dokonywane przy pomocy tego kilkuetapowego zabiegu pozwala:

 

 • usunąć zabrudzenia i zarysowania powierzchni,
 • wydobyć naturalne piękno i barwę kamienia,
 • dokonać konserwacji i zabezpieczenia porowatej powierzchni, która zmniejsza wchłanialność wilgoci i zanieczyszczeń,
 • wspomóc codzienne wysiłki w utrzymaniu czystości posadzek z kamienia.

 

Estetyka oraz wydobycie naturalnego piękna kamienia sprawia, że posadzki prezentują się po zabiegu doskonale. Niektóre firmy czyszczące stosują woskowanie podłóg, jednak w przypadku posadzek kamiennych, jest to metoda nieefektywna, gdyż jedynie przykrywa brud nadając połysk, a z czasem zmywa się z ich powierzchni. Warto zatem postawić na kilkuetapową metodę szlifowania, gdyż tylko ona pomaga osiągnąć najlepsze rezultaty.

 

Specjalizujemy się w czyszczeniu posadzek kamiennych z granitu, marmuru, piaskowca, betonu i lastryka. Dbanie o ich doskonałą kondycję wymaga szczególnej troski, dlatego do ich pielęgnacji i dokładnego oczyszczania stosujemy wyłącznie najlepszej jakości tarcze metalowe i diamentowe krążki, których zadaniem jest zeszklenie oraz wypolerowanie powierzchni nadając jej odnowiony wygląd.

 

Nasza firma jest zatem doskonałym miejscem, do którego zwrócić się można po pomoc w odzyskaniu dawnej świetności posadzek kamiennych, a ich zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych, pozwala utrzymać ich piękno na długie lata. Naszą ofertę kierujemy do banków, biurowców, salonów spa, hoteli, barów i restauracji, klubów nocnych, uczelni wyższych i szkół, ośrodków wczasowych, apartamentowców i domów rodzinnych. Zwracając się do nas, każdy klient może liczyć na kompleksową i indywidualną wycenę, którą wykonują nasi eksperci po przeprowadzeniu wizji lokalnej.

 

Bez względu na problem z jakim boryka się Twoja posadzka kamienna :

 

 • przebarwienia i zarysowania wynikające z upływu czasu,
 • zabrudzenia na skutek kontaktu z kwaśnymi roztworami lub innymi płynami czy wilgocią,
 • gdy dawny wygląd podłogi ukrył się pod trudnymi do usunięcia nalotami,
 • czy też gdy na skutek nieumiejętnej pielęgnacji została uszkodzona.

 

Nie warto kombinować i niszczyć kamienia stosując domowe metody!

 

Udaj się do specjalistów, którzy wiedzą jak zapewnić profesjonalne czyszczenie posadzek. Kraków i okolice południowej Polski obsługujemy z największą starannością i najwyższym zaangażowaniem. Pomagamy odkryć na nowo piękno kamienia po latach, a także gwarantujemy, że nasza pasja jaką jest czystość, bogate doświadczenie i dokładność wykonywanych prac spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.