Kraków 606 247 521 biuro@anilop.pl

Czyszczenie wykładzin

PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

 

Wykorzystanie wykładzin i dywanów we wnętrzach sprawia, że stają się one przyjemniejsze dla oka i zdecydowanie cieplejsze, a dodatkowo prezentuje się elegancko. Piękny efekt zastosowania wykładzin w firmie lub domu może trwać znacznie dłużej, jeżeli zadbamy o ich nieskazitelną czystość, a można to osiągnąć decydując się na profesjonalne czyszczenie wykładzin. Kraków oraz okolice południowej Polski to obszar naszego działania, dlatego jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości usługach prania dywanów i wykładzin w Twoim biurze lub domu, chętnie pomożemy.

 

Czysty i świeżo wyprany dywan to ozdoba, ale również przyjemna atmosfera w całym pomieszczeniu, to ulga dla alergików i piękny zapach, który jest kluczowy w odbiorze każdego wnętrza. Nasza wiedza, doświadczenie, umiejętności i stosowanie najlepszych środków niezbędnych do czyszczenia wykładzin, pozwalają usunąć plamy oraz przykre zapachy jak te z:

  • kawy, herbaty, wina, soków i innych napojów,
  • błota i trawy,
  • gum, olejów, smarów i smoły,
  • moczu, krwi, wymiocin,
  • zapachów i zabrudzeń pozostawionych przez zwierzęta.

 

Podczas czyszczenia wykładzin stosujemy metodę ekstrakcyjnego prania.

 

Ta nowoczesna metoda wykorzystuje maszynę piorącą, która za pomocą wydajnej i cichej głowicy dogłębnie rozpyla pod ciśnieniem roztwór środka piorącego, następnie go wypłukuje i odsysa wodę z zanieczyszczeniami wydobytymi z wykładziny. Dzięki tak intensywnemu czyszczeniu środek piorący wnika bardzo głęboko w strukturę włókien, neutralizuje przykre zapachy jak te z dymu papierosowego, pleśni czy uryny, skutecznie usuwa plamy, a dodatkowo zabija bakterie, grzyby i roztocza. Po zakończonej pracy wykładzina jest lekko wilgotna, niemniej wysycha do 4 godzin.

 

W ofercie pamiętamy o alergikach, dlatego dysponujemy środkami eliminującymi alergeny. Wszystkie detergenty są najwyższej jakości, posiadają wymagane certyfikaty oraz są przyjazne dla środowiska. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 9 miesięcy, dlatego warto regularnie stosować czyszczenie wykładzin. Kraków oraz cała południowa Polska mogą liczyć na naszą pomoc.