Kraków 606 247 521 biuro@anilop.pl

Firma sprzątająca Anilop

INFORMACJE O NAS

 

ANILOP jako profesjonalna firma sprzątająca działająca na terenach południowej Polski w tym w obrębie miasta Kraków, jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które w swoim działaniu skupia się na najwyższej jakości usługach z zakresu sprzątania i utrzymania czystości ogółem. Profesjonalizm oraz niezawodność, a także intensywne dążenie do jak najlepiej wykonywanych usług sprawia, że firma działa na sprawdzonych patentach, ale stale wprowadzając nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie, których celem jest spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszą firmę charakteryzuje przede wszystkim elastyczność i uniwersalność, dzięki czemu potrzeby naszego klienta traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do jego wymagań. Usługi z zakresu sprzątania w tym między innymi sprzątanie firm, sprzątanie biur, czyszczenie posadzek czy też czyszczenie wykładzin, a także usługi z zakresu konserwacji nieruchomości, świadczymy w mieście Kraków i całej południowej części kraju, przez co naszą pomoc można uzyskać na znacznym obszarze.

Uniwersalność firmy sprzątającej ANILOP można zauważyć również w różnorodności branż w jakich świadczymy swoje usługi, bowiem z naszej pomocy w utrzymaniu porządku korzystają:

 

  • centra handlowe,
  • biurowce,
  • szpitale i przychodnie,
  • salony piękności,
  • siłownie i kluby zdrowia,
  • restauracje, puby, bary,
  • ośrodki kultury jak muzea, teatry czy galerie sztuki,
  • wspomagamy także sprzątanie firm różnego rodzaju,
  • firmy budowlane przy sprzątaniu pobudowlanym.

 

Jak widać z powyższych, naszą pasją jaką jest sprzątanie obsługujemy różnorodne nieruchomości – bez względu na ich wielkość czy typ. Dla każdego klienta chętnie przygotowujemy indywidualny plan sprzątania, celem kompleksowego zaspokojenia potrzeb z zakresu utrzymania czystości.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

 

ANILOP to przede wszystkim profesjonaliści, którzy z sercem podchodzą do swojej pracy. Naszym celem jest zadbać o czystość Twojego domu lub firmy, abyś Ty mógł zyskać więcej czasu wolnego dla siebie i rodziny. Zapewniamy wysokiej jakości usługi porządkowe wszelakich obiektów i nieruchomości, dostosowując się do potrzeb klienta. Dopasowujemy godziny pracy do dziennych planów klienta.

Naszą cechą główną jest uczciwość, a to cecha wyjątkowo cenna w naszej branży. Jesteśmy otwarci i gotowi do podejmowania wyzwań, staramy się również budować relacje z klientami oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Dzięki naszemu obszernemu doświadczeniu, które już przez lata wzbogacamy pracując dla dużej ilości klientów z miasta Kraków czy pozostałych rejonów południowej Polski, wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Oferujemy najwyższej jakości usługi i stale rozwijamy się, działając na bazie sprawdzonych metod, będąc otwarci na innowacje. Szereg naszych zadowolonych klientów jest najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać.